O NAS

Marka KEDDO należy do amerykańskiej firmy Analpa która działa na rynku od 25 lat, która produkuje i sprzedaje obuwie na rynkach krajów Unii Europejskiej, USA, Kanady, Rosji, Ukrainie, Kazachstanie, Emiratów Arabskich, Hong Hongu i wielu innych.

Produkcja firmy ulokowana jest w Europie i Azji. Swoje laboratoria testowe posiadamy w Holandii. Naszym głównym celem jest wyprodukować obuwie zgodnie z najnowszymi trendami światowymi, wygodne, dopasowane dla ludzi z każdym budżetem.

Jesteśmy producentem obuwia damskiego, męskiego i dziecęcego, które produkujemy pod czterema markami handlowymi: KEDDO, BETSY, CROSBY, TESORO.

NASZE MARKI

keddo new.jpg

Keddo - brytyjska marka handlowa dedykowana młodzieży. Keddo to więcej niż obuwie casualowe. Keddo to marka dla ludzi szukających inspiracji w tworzeniu indywidualnego i unikatowego wyglądu.

Betsy - marka założona 25 lat temu w Londynie, była inspirowana miejskim szykiem i modą młodzieżową. Marka pozostaje liderem w swoim segmencie poprzez jej wszechstronność. Oferuje swoim klientom aktualne trendy i zaskakujący styl.

Logo_Betsy.jpg
Tesoro_Man.jpg

Crosby - marka założona ponad 20 lat temu. Crosby produkuje obuwie hi-tech zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Styl Crosby używa wspaniałej kombinacji najwyższych technologi, dostarczając jednocześnie uczucia komfortu i stylu.

włoska marka Tesoro, która zwraca uwagę na wysoką jakość zastosowanych materiałów i doświadczenia w projektowaniu. Jest to pokazane w nowej kolekcji Grunberg by Tesoro, gdzie zastosowano formułę lekko-elastycznie-miękko-wygodnie-wodoodpornie. Tesoro posiada swoją kolekcję tradycyjnego obuwia.

Crosby.jpg

Informacje dotyczące internetowego systemu rozstrzygania sporów na podstawie art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów):

Komisja Europejska zapewnia konsumentom możliwość rozstrzygania sporów w handlu internetowym zgodnie z art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów), na jednej z platform. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) służy jako miejsce, gdzie konsumenci mogą próbować osiągnąć pozasądowe porozumienia w sporach wynikających z zakupów oraz umów na usługi w Internecie.